34 позачергова сесія УІІ скликання

Поіменне голосування "Про звіт сільського голови Л.І.Шатохіної по проробленій роботі за 2019 рік"

Поіменне голосування "Про структуру  та загальну чисельність апарату Ясногородської  сільської ради  та її підвідомчих установ"

Поіменне голосування " Про хід виконання Програми соціально- економічного розвитку  сіл Ясногородської сільської ради за 2019 рік та  затвердження заходів до Програми соціально-економічного розвитку  сіл Ясногородської сільської ради на 2020 рік

Поіменне голосування "Про хід виконання Комплексної Програми  «Турбота » за 2019 рік та затвердження  заходів до Комплексної «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку , та малозабезпечених верств населення Ясногородської сільської ради  на 2020 рік»

Поіменне голосування "Про затвердження Положення  про порядок преміювання працівників Ясногородської сільської  ради на 2020 рік".

Поіменне голосування Про преміювання сільського голови  на 2020 рік.

Поіменне голосуваня "Про затвердження бюджету Ясногородської сільської ради на 2020 рік"  

Поіменне голосування "Про розміри вартості харчування дітей у Ясногородському ДНЗ «Сонечко»." 

Поіменне голосування "Про  затвердження плану роботи Ясногородської сільської ради на  2020 рік".

Поіменне голосування "Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянам"

Поіменне голосування "Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянам"

Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва".

Поіменне голосування "Про укладання додаткової  угоди до Договору оренди землі"

Поіменне голосування "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства в натурі (на місцевості)"

Поіменне голосування "Про затвердження проектно - кошторисної документації по реконструкції системи газопостачання дошкільного навчального закладу "Сонечко" (дитячий садок)"

Поіменне голосування "Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Ясногородськоїсільської ради в межах населенного  пункту Півні гр. Рекубратському М.М.

Поіменне голосування "Про   надання у власність  для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку із складу  земель переданих у колективну власність колишнього КСП «Жовтень» гр. Рекубратській А.М".

Поіменне голосування "Про   надання у власність  для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку із складу  земель переданих у колективну власність колишнього КСП «Жовтень» гр. Рекубратській М.М. "

Логін: *

Пароль: *